Тесту для піци на молоці

Тісто для піци на молоці – смачна основа для смачного страви. Готуємо різноманітну тісто для піци на молоці: пишне, м’яке, хрустке

Тесту для піци на молоці

Хто ж не любить соковиту, апетитну піцу з незрівнянною начинкою і смачної основою. І якщо з начинкою все більш менш зрозуміло: для піци можна взяти те, що є в холодильнику: ковбасні вироби, гриби, м’ясо, овочі, сири.

То тісто не завжди виходить таким, як хотілося б. Змінити ситуацію і отримати дійсно смачну основу допоможуть підібрані рецепти тесту для піци на молоці.

Тісто для піци на молоці – загальні принципи приготування

Завдяки використанню для замісу тіста молока, готова піца виходить особливо смачною і поживною. Але починати процес замісу потрібно, враховуючи особливості приготування і необхідну кількість інгредієнтів для такого тесту, інакше можна не досягти бажаного результату.

Основними інгредієнтами тесту є саме молоко і борошно. Молоко може бути свіжим або скисшем, мука повинна обов’язково просіватися.

Далі тісто можна зробити дріжджовим або бездріжджовим, дріжджі для тесту можна брати, як свіжі (пресовані), так і сухі.

Також до складу часто включають яйця, соняшникова олія. Іноді додають вершкове масло або маргарин, розпушувач, сметану, цукор та інші компоненти.

Тісто може бути повітряним і пишним, а може бути тонким, хрустким. Запікають піцу переважно в духовці, печі, допустимо використовувати для приготування піци сковороду і навіть мультиварку і мікрохвильовку.