Вірменські торти

Вірменські торти – рецепти знаменитих солодощів. Горіхові, шоколадні, медові варіанти і вірменські торти «Мікадо»

Вірменські торти

Вірмени вже точно знають толк в солодощах. Асортимент національних десертів вражає. Але особливо їм вдаються торти. Ні, вони не блищать прикрасою, готуються з найбільш примітивних продуктів, але чомусь завжди виходять приголомшливі. У чому криється секрет?

Вірменські торти – загальні принципи приготування

У вірменській кулінарії величезна кількість рецептів на основі бісквітного, пісочного, медового чи листкового тіста. Завжди можна підібрати варіант на свій розсуд. Не завжди торти збираються за класичною технологією. Часто готуються додаткові шари з суфле, карамелі, повітряного безе, горіхових мас. Креми використовуються різні: заварні, вершкові, на згущеному молоці. Дуже часто додаються волоські горіхи. Вони присутні в тесті, в кремі або в прошарку.

Для прикраси зазвичай використовується шоколадна глазур (ганаш), горішки або подрібнені обрізки коржів. У деяких рецептах засипаються боки, а верхівка покривається товстим шаром шоколаду. Важливо, щоб він не був дуже рідким і не стікав на боки. Можна присипати ласощі подрібненим печивом, вафлями, оформляти цукерками, зефіром або мармеладом.