Слойки з сиром

Слойки з сиром – смачна ароматна випічка до сніданку або вечері. Рецепти пиріжків з листкового тіста з сиром і грибами, сиром, ягодами

Слойки з сиром

Немає часу на приготування апетитної випічки, але дуже хочеться побалувати сім’ю смачною і ситною вечерею?

Тоді вам на допомогу прийде листкове тісто, з якого можна приготувати різноманітні пиріжки-слойки.

Особливо цікавими виходять слойки з сиром, рецепти такий випічки можуть бути зовсім простими і більш складними.

Спробуйте приготувати ароматні пиріжки за нашими рецептами, ваші близькі оцінять ваші кулінарні таланти і смак листкового тіста з сиром.

Слойки з сиром – загальні принципи приготування

Основним інгредієнтом пиріжків з листкового тіста з сиром, як вже зрозуміло з назви, є саме тісто і сир. Тісто можна приготувати самостійно, але сьогодні його простіше купити, асортимент, пропонований магазинами великий, та і ціни демократичні.

Існують два види листкового тіста:

• Бездріжджове. Випічка з такого напівфабрикату отримує пишною.

• Дріжджове. Пиріжки виходять пишними і ніжними.

Обидва види дріжджового тіста смачні, тому, в принципі, для приготування шарувань з сиром можна використовувати будь-який з варіантів.

Сир для пиріжків може бути твердих сортів, плавленим, гострим, солоним. Все залежить від додаткових інгредієнтів і ваших уподобань. Зазвичай сир або дрібно нарізають, або натирають на тертці. Також можна покласти в пиріжки з листкового тіста з сиром шинку, ковбасу, м’ясо, гриби. Крім того слойки можна зробити солодкими, додавши сир, цукор, фрукти і ягоди.

Готують пиріжки в духовці на змащеному олією деку. Заготівлю ще в сирому вигляді змащують яйцем, посипають, в залежності від вхідних в склад інгредієнтів, насінням, горіхами, сушеними травами, насінням кунжуту. Подають випічку і в холодному, і в гарячому вигляді.