Шарлотка з яблуками в мікрохвильовці

Шарлотка з яблуками в мікрохвильовці – економимо час! Прості рецепти швидкої шарлотки з яблуками в мікрохвильовці

Шарлотка з яблуками в мікрохвильовці

Шарлотки – яблучні наливні пироги з рідкого тіста, у французькому стилі. Прості, смачні, доступні.

Рецептів – безліч, готуються швидко. Що ще потрібно, щоб занести шарлотку в список обов’язкових страв для початківців господарок?

Ах, ну так! Як же не згадати, що за загальним повір’ям чоловіки від такого десерту – без розуму.

Шарлотка з яблуками в мікрохвильовці – загальні принципи приготування

• Щоб приготувати шарлотку в мікрохвильовій печі, буде потрібно спеціальна скляна посуд або звичайні форми з силікону. Можна використовувати і порцелянові ємності відповідного розміру. Посуд повинна бути високою, так як тісто при випічці в мікрохвильовці піднімається вище, ніж, коли ви готуєте його в духовій шафі.

• Яблука краще використовувати кисло-солодких сортів з твердої, не пухкої м’якоттю. Фрукти нарізають тонкими скибочками або дрібними кубиками, попередньо зрізавши з плодів шкірку, в СВЧ-печі вона не пропечеться. Подрібнені яблука змішують з тістом або заливають їм, розклавши шматочки з дна форми.

• Яйця незмінний компонент будь-якого тесту для шарлотки. Їх збивають окремо, з цукром або з додатковими складовими і тільки потім з’єднують з борошном. Залишилися в тесті кристалики цукру, при випіканні в мікрохвильовці, можуть підгоріти, тому для збивання краще використовувати міксер або що ще краще, перемолоти цукор пудру.

• Для класичного пирога тісто готують з яєць та борошна, але можна зустріти і рецептури з додаванням кефіру, згущеного молока або сиру. Такі продукти покращують смак і роблять пиріг ситніше.

• Скляні та порцелянові ємності змащують рослинним маслом, силіконові форми такої підготовки не вимагають. Час випічки залежить від потужності мікрохвильової печі. При потужності 600-800 Вт таймер встановлюють на 10 хвилин, якщо потужність мікрохвильової печі вище, пиріг буде готовий через п’ять хвилин. Зовні визначити, пропеклося тісто, неможливо, тому готовність потрібно перевірити, проколів пиріг дерев’яною зубочисткою. Якщо вона залишиться сухою – ласощі готовий.

• Поверхня шарлотки з яблуками приготована в мікрохвильовій печі завжди бліда. Щоб виправити такий недолік, злегка остиглий пиріг покривають цукровою пудрою або спеціально приготованим кремом.