Слойки з шинкою і сиром

Слойки з шинкою і сиром – несмачно бути не може! Кращі рецепти слойок з шинкою і сиром: равлики, рогалики, конвертики

Слойки з шинкою і сиром

Листкове тісто – справжня палочка-виручалочка для багатьох господинь. З цим чудовим продуктом можна приготувати дуже смачну випічку. Особливо якщо в холодильнику є трохи шинки і сиру. Така начинка облагородить будь тісто, а якщо воно листкове розмови зайві. Випічка виходить ароматною і смачною. Порадуємо рідних слойки з шинкою і сиром?

Слойки з шинкою і сиром – загальні принципи приготування

Листкове тісто можна приготувати самостійно. Основні інгредієнти – масло і борошно. Але не кожну господиню приваблює багаторазове розкочування пластів, згортання, охолодження. В хорошому тесті не менше 27 шарів, на його приготування знадобиться щонайменше 3 години. Тому найчастіше напівфабрикат купується в магазині. Тим більше, що ціна у нього доступна.

Листкове тісто буває 2 видів:

• дріжджове;

• бездріжджове.

Вироби з першого виходять пишними, повітряними, чимось нагадують здобну випічку. З бездріжджового тіста слойки не такі об’ємні, більш щільні, але не менш смачні. По суті, можна використовувати будь-тісто на свій розсуд.

Для начинки: шинка і сир нарізати можуть додаватися і інші інгредієнти. Найчастіше це зелень, овочі, яйця. Якщо шинка не дуже подобається, то її сміливо можна додавати в слойки. У поєднанні з тестом, сиром та іншими інгредієнтами продукт стане набагато смачніше. Те ж саме стосується сиру, слойках навіть звичайний плавлений сирок стає шикарним. Але ніколи не використовуйте продуктів сумнівної свіжості.

Випікають слойки в духовці. Заготовки можна змастити яйцем, посипати насінням, кунжутом або кмином. Готову випічку можна вживати в гарячому і холодному вигляді.