Холодець з індички

Холодець з індички – дієтичний варіант традиційного блюда. Рецепти приготування холодцю з індички: з крил, шийок, гомілок

Холодець з індички

Принцип приготування холодцю з індички не особливо відрізняється від традиційних рецептів цього блюда.

Холодей з індички можна зварити звичайним способом або автоматизувати процес, і приготувати страву в мультиварці.

Холодець з індички можна вживати в їжу навіть тим, хто дотримується дієти.

Заливне з цього м’яса виходить дієтичним і дуже ніжним.

Холодець з індички – основні принципи приготування

Для холодцю використовують ті частини індички, де присутня багато хрящів і кісток. Ідеально для цього підходять шиї, ніжки або крила. Ще нам знадобляться морква, цибуля, зелень і прянощі. Якщо ви сумніваєтеся, що холодець застигне, можна додати в нього желатин.

Підготовлені шматки індички укладають в підходящу посуд, заливають кип’яченою водою і варять на самому мінімальному вогні близько чотирьох годин. Після закипання в бульйон кладуть цілком, попередньо очищені овочі. Приблизно через годину морквину виймають, охолоджують і нарізають гарними фігурами. Її використовують для прикраси, а ось цибуля та інші коріння виймають і викидають.

М’ясо індички виймають з бульйону і видаляють кістки. Потім його опускають в бульйон і варять ще близько години.

Після чого бульйон проціджують. Шматочки м’яса і нарізану моркву розподіляють за формами і заливають наваристим бульйоном. Повністю остуджують при кімнатній температурі, після чого прибирають холодець в холодильник годин на шість. Перед подачею холодець нарізають прямо у формі.