Риба під маринадом з моркви і цибулі

Унікальна простотою: риба під маринадом з моркви і цибулі. Готуємо рибу під маринадом з моркви і цибулі, з вином, медом

Риба під маринадом з моркви і цибулі

Овочеві маринади для випікання риби допускають досить вільне тлумачення компонентів, до них додаються.

Якщо ж жорстко обмежитися цибулею і морквою, так званим «класичним маринадом», то все одно можливі варіанти при виборі спецій, смакових добавок – вина, меду та інших.

Також сильно впливає на кінцевий смак страви варіант використання томату – у вигляді свіжих помідор, пасти, кетчупів, соусів.

Риба під маринадом – загальні принципи приготування

• Рибу під маринадом з моркви і цибулі можна приготувати не одним способом. Її відварюють, обсмажують, обваляти в борошні або вмочивши в кляр, готують на пару і тільки після цього покривають приготовленим маринадом. Є рецептура припускає запікання під маринадом сирої або вже термічно обробленої риби.

• Набір посуду для приготування такої страви залежить від вибраного рецепту і способу кулінарної обробки.

• Для приготування маринаду і обсмажування риби потрібно товстостінна сковорода. Саме в такій сковороді риба і овочі просмажаться рівномірно і не підгорять. Щоб трохи скоротити час готування, можна взяти дві таких сковороди, поки на одній будете обсмажувати рибу, в інший можна буде готувати маринад.

• Для рецепта, який передбачає приготування страви в мультиварці, потрібно тільки мультиварка, страва повністю готується в ній.

• Для запікання в духовці вам потрібна буде будь-яка жароміцний форма або фольга. Як форми можна використовувати сковороду без ручки або невеликий глибокий лист.

• Краще всього для приготування під маринадом з моркви і цибулі брати морську рибу, м’ясо якої соковите і не містить великої кількості кісток. Соковитість готовому блюду додасть маринад.

• Класична рецептура приготування маринаду для риби з моркви і цибулі передбачає гасіння цих овочів з додаванням томат-пасти, спецій і прянощів. Але в сучасній кулінарії в маринад для отримання більш насиченого смаку додають гриби, вино, мед, майонез, а томат-пасту іноді замінюють свіжими томатами.

• Готову страву настоюють протягом декількох годин в холодильнику, щоб воно добре просочилося і наситилося ароматом овочів і спецій.

• Рибу під маринадом з моркви і цибулі прийнято подавати як самостійне блюдо в охолодженому вигляді, але при бажанні її можна трохи підігріти в мікрохвильовій печі.