Плов з свинини в мультиварці

Плов з свинини в мультиварці по-домашему. Адаптовані рецепти плову з свинини в мультиварці для швидкого приготування

Плов з свинини в мультиварці

Звичайно, справжній, «правильний» плов можна приготувати виключно з баранини, в казані, ну і, напевно, лише одягнувши халат і тюбетейку.

Міським жителям ці складності майже недоступні, а тому скористаємося шедеврами цивілізації.

Застосуємо мультиварку і візьмемо свиняче м’ясо, звичайно, це всупереч всім канонам, але в результаті у нас вийде дуже навіть непоганий плов.

Адаптація класичних національних рецептів під сучасні технології і наявні продукти дозволяє приготувати цілком смачні страви домашньої кухні.

Головне – зберегти по максимуму особливості технології, пропорції продуктів і, зрозуміло, з любов’ю поставитися до своєї справи.

Плов з свинини в мультиварці – основні принципи приготування

• Приготування плову не дуже проста справа, але якщо у вас є чудова диво-каструлька – мультиварка, воно здасться вам дрібницею.

• Приготований в мультиварці плов не менш смачний, ніж готується звичним способом. І якщо слідувати рецептурою і не порушувати її, він вийде таким же розсипчастим.

• Щоб плов з свинини в мультиварці вийшов «правильним» потрібно дотримуватися кількох основних принципів у приготуванні: вибрати якісний рис, чітко дотримуватися пропорції води по відношенню до рису і ні в якому разі не переварити блюдо, для чого правильно виставити режим і час приготування.

• Для плову краще всього брати дліннозерновой рис. Найбільш підходящі сорти Басматі і Хазар.

• Не менш смачний плов з свинини в мультиварці можна приготувати з сочевицею. Для такої страви потрібно брати зелену сочевицю.

• Свинину вибирають, спираючись на свої переваги і смак, хтось любить м’ясо в плові з жирком, а хтось, навпаки, пісне.

• В плов з свинини крім основних продуктів можна додавати гриби, сухофрукти, нут.