Сметанно-медовий торт

Сметанно-медовий торт – дуже ніжний! Прості рецепти листкового і бісквітного сметанно-медового торта з різними кремами

Сметанно медовий торт

Взяти найкраще і з’єднати в одному – такий девіз, по всій видимості, поставив собі кулінар, першим приготував торт з медових коржів зі сметанним кремом. Перераховувати переваги обох елементів немає потреби, навіть не дуже досвідченим господиням вони відомі. А спробувати приготувати за одним із наведених рецептів варто, вже хоча б «для галочки» і для ще однієї сторіночки в домашній книзі рецептів.

Сметанно-медовий торт – загальні принципи приготування

• Сметанно-медовий торт формують з медових коржів-заготовок, які промащують сметанним кремом. Їх випікають тонкими або у вигляді високих бісквітних коржів. Для випічки використовують добре розігріту духовку або сковороду, встановлену на плиту. При випічці в духовій шафі температуру утримують у межах 180 градусів, при приготуванні на сковороді рівень нагріву встановлюють трохи вище мінімального.

• Тісто для коржів замішують з додаванням меду, яєць і цукру. В якості розпушувача використовують соду або фабричний розпушувач тіста. Щоб мед добре з’єднався з іншими компонентами, його заздалегідь розтоплюють на водяній бані і охолоджують до кімнатної температури, рідкий продукт розтоплювати необов’язково. У медове тісто можна додати вершкове масло або сметана, які, як і мед, повинні бути кімнатної температури.

• Найпростіший і найбільш поширений сметанний крем для медового торта готують з жирної сметани й цукру. Для поліпшення смаку, в нього можуть додаватися вершки, згущене молоко з цукром, сирна маса або вершкове масло. Будь сметанний крем можна доповнити горіхами або чорносливом.

• Оформлюють сметанно-медові торти основний кремовою масою. Прикрашають дрібної крихтою з коржів, мелкорублеными горіхами або подрібненим на тертці шоколадом.