Пиріжки з картоплею, смажені на сковороді

Пиріжки з картоплею, смажені на сковороді – хто відмовиться? Рецепти тіста і начинок для пиріжків з картоплею, смажених на сковороді

Пиріжки з картоплею, смажені на сковороді

Пиріжок з картоплею – улюблена і всім знайома їжа.

Від рум’яного виробу не відмовляться ні діти, дорослі.

Особливо, якщо домашні пиріжки і смажені, пишні і ароматні, приготовані за нашими рецептами.

Побалуємось?

Пиріжки з картоплею, смажені на сковороді – загальні принципи приготування

У більшості рецептів пиріжків використовується дріжджове тісто. З ним вироби виходять пористими, повітряними, а якщо правильно приготувати і дати выкиснуть, то надовго залишаться м’якими. Зараз рідко використовуються пресовані сирі дріжджі і майже всі рецепти заточені під сухі гранули.

На чому можна замісити дріжджове тісто:

• на воді;

• молоці, кефірі;

• сироватці;

• суміші води і сметани;

• на суміші з декількох інгредієнтів.

Економні господині заводять тісто на подкисшем молоці та інших застояних продуктах. Також в нього кладуть трохи олії, можна додати яйце. Борошно перед введенням завжди просівають, щоб позбутися від домішок і наповнити продукт киснем, який так потрібен дріжджам для нормального розвитку.

Також смажені пиріжки можна робити з прісного тіста на воді або кефірі. Для пористості і м’якості до нього додаються розпушувачі.

Для начинки в основному готують картопляне пюре. Часто в нього кладуть: цибулю, м’ясні продукти, овочі, гриби, ковбасні вироби. Смажать пиріжки на рослинному маслі на сковорідці партіями, по кілька штук.