Домашня пастила з яблук у сушарці

Домашня пастила з яблук у сушарці – натуральні і корисне ласощі! Приготування домашньої пастили з яблук у сушарці

Домашня пастила з яблук у сушарці

Яблучна пастила крутіше самих дорогих цукерок.

Натуральний низькокалорійний і корисний десерт дуже просто приготувати в домашніх умовах, особливо, щасливим власницям електричної сушарки.

Домашня пастила з яблук у сушарці – загальні принципи приготування

Пастилу в домашніх умовах роблять зі свіжих або проварених фруктів. Сировину подрібнюють до пюре або просто розминають. Можна готувати ласощі з шматочками, зі шкурками. Іноді яблука просто натирають стружкою і викладають рівним шаром. Часто змішують кілька видів фруктів, додають ягоди. Пастилу можна порозумітися, але багато цукру додавати небажано. З ним заготівля буде сохнути довго, але зате вийде м’якше.

В електричних сушарках для пастили є спеціальні піддони без дірочок. Масу викладають рівним шаром на змащену поверхню. Для одного піддона середньої сушарки достатньо 0,5-0,7 склянки яблучного пюре. Потім лоток встановлюють, включають прилад і готують до повного висихання. При температурі 37-40 градусів знадобиться 15-20 годин, в залежності від вологості маси і товщини шару.

Якщо немає піддону для пастили

Не у всіх сушарках в наборі ідуть суцільні лотки або їх недостатньо. Можна застелити звичайний піддон колом, вирізаним з силіконового килимка. Аналогічно використовують щільну плівку. Плівка і килимок силіконовий зручні тим, що не потребують змазування маслом. Пастила з них прекрасно знімається. Також можна придбати спеціальні листи для сушарок. Вони бувають силіконові, парафлексовые, тефлонові.