Пиріжки з дріжджового тіста на молоці

Пиріжки з дріжджового тіста на молоці – символ домашнього затишку. Як приготувати повітряне дріжджове тісто з молоком для пиріжків

Пиріжки з дріжджового тіста на молоці

Кожна господиня мріє навчитися готувати по-справжньому смачне дріжджове тісто.

Немає нічого простіше, просто треба приділити трохи часу і мати величезне бажання.

Ми поділимося з вами усіма секретами приготування.

Дріжджове тісто з молоком для пиріжків – основні принципи приготування

Пиріжки з дріжджового тіста на молоці можуть бытьс м’ясний, овочевий чи солодкою начинкою. Їх запікають в духовці, або обсмажують в рослинному маслі.

Рецептів дріжджового тіста з молоком для пиріжків багато. Його готують опарним або безопарним способом. Щоб тісто вийшло пишним і м’яким, використовуйте для його приготування тільки найсвіжіші і якісні продукти. Мука повинна бути першого або вищого сорту.

Другий важливий інгредієнт – дріжджі. Саме від їх якості залежить, наскільки вдале у вас вийде тісто. Краще всього використовувати свіжі, але якщо таких немає, можете взяти сухі. Головне, щоб вони були свіжими і якісними. Віддавайте перевагу перевіреним виробникам.

Отже, молоко підігрівають до теплого стану, розчиняють у ньому цукор і сіль. Розпускають в теплому молоці дріжджі і залишають на кілька хвилин, щоб дріжджі почали працювати. Потім поступово вводячи борошно, замішують м’яке, еластичне тісто і залишають його підходити на пару годин.

Для солодких пиріжків тісто додають яйця, маргарин або вершкове масло і досить багато цукру. Тому для такого тесту роблять опару з молока, дріжджів і невеликої кількості борошна. Тільки після того, як вона підійде, в неї додають інші інгредієнти і замішують тісто.