Пиріг з замороженої чорниці

Пиріг з замороженої чорниці – улюблені ласощі. Добірка рецептів пирогів з замороженої чорниці з різних видів тіста

Пиріг з замороженої чорниці

Корисні властивості чорниці відомі давно.

Це відмінний біостимулятор, ягода благотворно впливає на імунітет і органи травлення, про її користь для зору знає кожен.

До того ж вона дуже смачна.

В сезон її їдять свіжою, варять варення, компоти, готують з неї випічку, а надлишки заморожують про запас. Щоб і взимку насолодитися смачними десертами з чорницею, поповнити свій запас вітамінів. Один з кращих варіантів вживання замороженої чорниці – використовувати її у вигляді начинки для пирогів.

Основні принципи приготування пирогів з замороженої чорниці

Особливість цього десерту в тому, що він має масу варіантів. Так, за формою чорничні пироги можуть бути відкритими, з гратами з тіста, закритими, заливними. Але головна відмінність – в тесті. Гарний пиріг із замороженої чорниці і дріжджового, пісочного, бісквітного, пісочного, наливної тесту. Звичайно ж, все це солодкі пироги, тому обов’язково потрібні для їх приготування цукор і борошно. В залежності від рецепту можуть додаватися яйця, молочні продукти, маргарин, сода та інші.

Заморожену чорницю частіше не обов’язково до кінця розморожувати, потрібно лише потримати її при кімнатній температурі, щоб вона не була єдиним замерзлим грудкою.

Любителі різноманітності змішують чорницю з іншими фруктами і ягодами. А також в якості прянощів використовують корицю, ваніль, м’яту.