Запечена картопля в духовці з сиром

Запечена картопля в духовці з сиром – шалено смачне блюдо. Кращі рецепти приготування запеченої картоплі в духовці з сиром

Запечена картопля в духовці з сиром

Запечена картопля – страва, улюблене багатьма господинями за смак, аромат, ситність і доступність інгредієнтів. Здавалося б, що картопля вона і є картопля, і запекти її можна одним, максимум трьома способами. Але, виявляється, це далеко не так: експериментуючи з одними і тими ж інгредієнтами ви можете отримувати щоразу різні не тільки за смаком, але і за зовнішнім виглядом страви, які підкорять вас простотою приготування, а вашу родину чудовим смаком.

Запечена картопля в духовці з сиром

Способів приготування запеченої картоплі в духовці з сиром багато і кожен з них має свої особливості.

Попередньо бульби промивають, а далі в залежності від рецепту очищають і нарізають або просто запікають, або попередньо відварюють, після запікають і т. д.

Сир для страви так само може бути абсолютно різним: твердих і м’яких сортів, з добавками і без них. Сир переважно натирають на тертці або розминають виделкою, але деякі рецепти передбачають і просту нарізку.

Інші використовувані інгредієнти можуть бути також різними. Для гарніру досить приправити картоплю спеціями, збризнути маслом, посипати сиром і запекти. Для приготування повноцінного страви можна використовувати нарівні з картоплею і сиром такі продукти, як м’ясний фарш, шматочки м’яса, гриби, рибу, різні овочі та соуси.

Запікають картопля завжди в попередньо прогрітій до 170-200 градусів духовці, час на приготування кожний раз індивідуально: все залежить від нарізки, додатково використовуваних продуктів, попередньої термічної обробки.