Овочеве рагу з квасолею

Складне блюдо, з першої спроби – овочеве рагу з стручкової квасолі. Трохи вміння, крапля терпіння і рагу з квасолею на вашому столі

Овочеве рагу з квасолею

Зупинившись при виборі меню на рагу, обов’язково визначтеся з вільним часом на його приготування.

Нескладні, здавалося б, рецепти вимагають, при нестачі досвіду, особливої уваги.

Складність всього одна – правильно розрахувати час закладання продуктів, наскільки докладно був описаний рецепт, все одно можливі невеликі відхилення в тривалості готування.

Спробуйте для початку приготувати найпростіші рецепти з баклажанами і «по-грецьки».

Дещо складніше рагу з м’ясом, хоча воно того варто – комбінація м’ясних білків з овочами – найкраща їжа для людей ведучих активний спосіб життя.

Рагу з квасолею – загальні принципи приготування

• Зелена стручкова квасоля – це овоч, яким неможливо зіпсувати ніяке рагу. З такої квасолі готують не тільки овочеве, але і доповнюють нею м’ясне блюдо.

• Рагу – блюдо, яке вимагає тривалого томління його складових, і тому готується тільки в товстостінній посуді. Найбільш придатною буде досить глибока сковорода або невеликий казанок. Глиняні горщики – ідеальні ємності для приготування такого частування в духовці.

• Стручкова квасоля для рагу використовується свіжої або частіше в замороженому вигляді. Втім, при необхідності, вони замінюються консервованої.

• Всі продукти, під час приготування рагу, закладаються по черзі. Послідовність залежить від часу необхідного на доведення до готовності того чи іншого інгредієнта.

• При додаванні квасолі, потрібно враховувати вид обраного продукту. Свіжа стручкова квасоля, як втім, і заморожена, додається раніше, ніж вже готова, з консервної банки.

• Рагу зі стручковою квасолею солять буквально за пару хвилин до готовності, щоб всі продукти приготувалися одночасно.

• Страву приправляють всілякими спеціями, підібраними за своїм смаком або зазначеними у вибраному рецепті.

• Рагу з квасолею смачно з заправкою з сметани, або з сирим жовтком або збовтаним в молоці яйцем. Все залежить від конкретного блюда і власних уподобань.