Оладки з зеленою цибулею

Оладки з зеленою цибулею – диво-аромат! Рецепти оладок з зеленою цибулею на кефірі, з кабачків, печінки, з сиром і фаршем

Оладки з зеленою цибулею

Оладки необов’язково є з варенням або згущеним молоком.

Є варіанти набагато цікавіше.

Якщо додати зелений лук, страва дасть фору будь-якому пирога.

Не вірите?

Тут зібрані кращі рецепти ароматних оладок з зеленим цибулею, які варто спробувати.

Оладки з зеленою цибулею – загальні принципи приготування

Оладки такі різні! З чим їх тільки не готують. Варіантів тесту багато, але найчастіше його роблять на кефірі. Замість нього аналогічно можна взяти кисляк, використовувати ряжанку, варенець. Деякі господині розводять кислу сметану.

Зелену цибулю перебирають, промивають і обсушують. Потім пір’я ріжуть впоперек на дрібні шматочки і додають в тісто. Іноді зелений лук використовують для начинки самостійно або з іншими інгредієнтами.

Що ще кладуть у оладки:

• Яйця. Присутні у всіх рецептах без винятку. Іноді використовуються не тільки в тесті, але і для начинки.

• Борошно. В основному пшениці. Але іноді додають вівсяну, кукурудзяну або житнє борошно. Можна додавати частина висівок.

• Сіль, перець та інші приправи. Додаються за смаком.

• Харчова сода або пекарський розпушувач. Додаються не завжди, все залежить від рецепту. Вони роблять вироби пишними, пористими.

Консистенція тіста повинна бути густою, воно повинно тягнутися і повільно спадати з ложки. Викладають оладки невеликими порціями на сковороду у вигляді коржів. Смажать їх в основному на рослинній олії. Але можна використовувати і суміш різних жирів. Щоб знизити маслянистість готових виробів, їх виймають на паперові рушники, вбирають надлишки жиру.