Наливний пиріг на кефірі

Наливний пиріг на кефірі – швидко, просто і дуже смачно. Рецепти наливних пирогів на кефірі: з м’ясом, сиром, рибою, вишнями і т. д.

Наливний пиріг на кефірі

Наливні пироги вже давно користуються заслуженою популярністю, а все тому, що приготувати такий пиріг можна з доступних продуктів і досить швидко.

При цьому вони завжди виходять смачними, і неважливо, яку начинку ви використовуєте: солодку або солону.

Наливний пиріг на кефірі – основні принципи приготування

Серед безлічі варіантів приготування тіста для наливної пирога, саме тісто на кефірі найчастіше вибирають господині. Його приготувати простіше всього. Для цього потрібно мінімальну кількість продуктів і часу.

У миску налийте кефір і з’єднують його з усіма іншими інгредієнтами, крім борошна. Усе ретельно перемішують. Якщо у вас немає кефіру, можна замінити кислим молоком, натуральним йогуртом або кисляком.

Потім поступово всипають борошно і перемішують. Має вийти тісто, консистенції магазинної сметани.

Тепер готують начинку. Овочі, м’ясо і рибу подрібнюють і обсмажують. Фрукти використовують в начинці в сирому вигляді. Яйця відварюють і подрібнюють. Зелень кладуть в начинку, дрібно її накришивши.

У форму або лист виливають половинку тіста, зверху рівномірно розкладають начинку і обережно заливають рештою тестом. Поверхню розрівнюють лопаткою. Зверху пиріг можна присипати кунжутом або тертим сиром.