Мафіни з чорницею

Мафіни з чорницею – мініатюрні кекси! Рецептури різних мафінів з чорницею на молоці, кефірі, згущеному молоці

Мафіни з чорницею

Мафіни з чорницею – маленькі кекси з чудовим смаком. Десерт виділяє особлива структура м’якушки і незвичайна соковитість, яку дають ягоди. Приготування ласощів не є чимось складним, воно не вимагає великої кількості часу або дефіцитних інгредієнтів. Побалуємось ароматними мафінами?

Мафіни з чорницею – загальні принципи приготування

Тісто для мафінів зазвичай готують на молоці, сметані, вершках або на кефірі. Вид продукту визначає рецептура. На відміну від кексів, мафіни виходять більш легкими і повітряними. Калорійність виробів також виходить нижче, з-за невеликого вмісту жирів.

Що кладуть у тісто:

• цукор;

• яйця;

• масло, маргарин;

• розпушувачі;

• борошно.

Для аромату додають ванілін. Часто мафіни готують із какао або шматочками шоколаду, який гармонійно поєднується з ягодами чорниці. Тісто виходить легке, рідкувате по консистенції нагадує бісквіт.

Формочки для випічки можна використовувати силіконові. Але все частіше готують в паперових стаканчиках, які розподіляють на спеціальні підставки. Випікають маленькі кекси в основному в духовці. Температура залежить від рецепту, в середньому коливається в районі 180-190 °C. Готовність перевіряють, як і бісквіт, на суху паличку. Потрібно проткнути виріб в самому товстому місці просто помацати, ніякої липкості бути не повинно.