Лікер «Бейліз» в домашніх умовах

Лікер «Бейліз» в домашніх умовах: історія виробництва та приготування. Кращі рецепти домашнього лікеру «Бейліс»

Лікер «Бейліз» в домашніх умовах

«Baileys Irish Cream» – це чудовий напій, який підкорив серця багатьох мільйонів людей по всьому світу завдяки чудовому аромату і ніжного смаку.

Батьківщиною цього напою є Ірландія, країна, яка відома своєю пристрастю до м’якого алкоголю.

Загальні принципи приготування лікеру «Бейліз» в домашніх умовах

«Бейліз» має, як правило, кремовий або вершково-карамельний присмак, містить 17% алкоголю і цукор в пропорції 20 г на 100 мл він повинен Зберігатися при температурі не більше +25 °С, загальний термін зберігання – 24 місяці незалежно від того, раскупорена пляшка або немає. Також потрібно знати, що якщо ви стежите за своєю фігурою або сидите на дієті, то цим лікером захоплюватися не варто, оскільки він досить калорійний і містить 327 Ккал на 100 г напою.

Якщо ви вживаєте цей «Бейліз», то можете не сумніватися в його найвищій якості. Кожна партія напою проходить всі ступені контролю якості, а кожен з інгредієнтів в рецептурі, в тому числі добавки, має виключно натуральне походження, консерванти і штучні барвники не використовуються.

Лікер «Бейліз», крім класичного вершкового виду, буває ще кавовим, м’ятно-шоколадним, вершково-карамельним, а також зі смаком лісового горіха. Цей напій настільки хороший, що його можна використовувати абсолютно в будь-яких проявах. З нього можна приготувати чудові коктейлі, заважати з іншими алкогольними напоями, додавати в каву як альтернативу цукру і вершків або використовувати в якості добавки до таких десертів, як торт, печиво, морозиво, фруктовий салат і багатьом іншим.

Цей напій здатний додати будь-якого продукту ніжність, затишок і розкіш. Єдине, його не рекомендують змішувати з тоніком, газованою водою або цитрусовими соками, так як від газу і кислот вершки в лікері можуть почати згортатися, з-за чого лікер втратить свій первісний оксамитовий смак.

У лікер «Бейліз», крім безлічі позитивних якостей, як і у будь-якого алкогольного напою, є протипоказання.

Напій можна вживати:

  • Особам до 18 років;
  • Людям, що страждають від захворювань нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту і центральної нервової системи;
  • Особам, які мають індивідуальну непереносимість сироваткового білка;
  • Вагітним і годуючим жінкам.