Слойки з готового тіста

Слойки з готового тіста: солодкі, солоні, до пива? Рецепти різної випічки з готового листкового дріжджового і звичайного тіста

Слойки з готового тіста

Листкове тісто – геніальний продукт, який продається в будь-якому магазині. З ним будь-яка жінка стане прекрасною хазяєчкою з золотими ручками. Потрібно лише частіше балувати сім’ю слойки з готового тіста.

Слойки з готового тіста – загальні принципи приготування

У магазині продається просте і дріжджове листкове тісто. Вироби будуть відрізнятися пишністю, але і той і інший продукт чудово підходить для домашньої випічки. Тісто найчастіше заморожене, його попередньо виймають і дають полежати в теплі. Потім пласт підкочують до потрібної товщини, нарізають, формують вироби з різними начинками.

З чим роблять слойки:

• м’ясо, курка, риба, ковбасні вироби;

• овочі, гриби;

• свіжі і сушені фрукти, ягоди;

• сир, сир, інші молочні продукти;

• готові солодощів: шоколад, зефір, мармелад.

Слойки ліплять різними формами: квадрати, прямокутники, конвертики, роблять рулети або рогалики. Вид залежить від використовуваної начинки і особистих переваг.

Випікають листкові вироби при температурі 200-220 градусів. Але багато в чому вибір параметрів залежить від начинки. Вироби з м’ясом готуються довше, отже, температуру потрібно робити нижче, щоб тісто не підгоріло.