Картопляна запіканка з фаршем і помідорами – ситне і соковите блюдо! Готуємо самі смачні і прості картопляні запіканки з фаршем і помідорами

Запіканки можна робити з різних продуктів. Якщо ж хочеться приготувати ситне блюдо, то ідеально підходить картоплю. Він поєднується з будь-якими начинками, особливо з фаршем і помідорами. Це тріо допоможе зробити чудовий вечеря.

Картопляна запіканка з фаршем і помідорами – ситне і соковите блюдо! Готуємо самі смачні і прості картопляні запіканки з фаршем і помідорами

Картопляна запіканка з фаршем і помідорами – загальні принципи приготування

Запіканки можна готувати з сирої картоплі або пюре, вареної картоплі. Нижче можна знайти різні варіанти цієї страви. З сирими бульбами час запікання довше, але зате воно економиться на попередній варінні. При використанні пюре або просто відвареного овочу в духовці страва буде стояти набагато менше, знову ж таки попередньо потрібно буде зробити основу.

Який фарш можна використовувати для начинки:

· м’ясний;

· курячий;

· рибний;

· грибний.

Деякі з цих видів можна змішувати. Фарш закладається в сирому вигляді або попередньо трохи обсмажується. Спеції у страву додають різні з урахуванням своїх смаків.

Помідори у запіканки зазвичай додають свіжі, рідко кладуть заморожені томати, іноді використовують в’ялений овоч. Зазвичай томати викладають зверху або на м’ясну начинку. Дуже часто посипають тертим сиром, який надає страві симпатичну скоринку.