Тушкована картопля з реберцями

Тушкована картопля з реберцями – незабутній аромат спокою! Кращі рецепти тушкованої картоплі з реберцями: покроковий опис

Тушкована картопля з реберцями

Ароматна, розсипчаста картопля з реберцями – популярний і улюблене блюдо.

Вона однаково гарна, як у повсякденному меню, так і на урочистих заходах.

Унікальні рецепти страви порадують і досвідчену в кулінарії, і тільки починає господиню.

Тушкована картопля з реберцями – загальні принципи приготування

Основними інгредієнтами страви є картопля і реберця.

Використовують як ранні сорти картоплі, так і пізні. Молода картопля найкраще викладати поверх ребер, так він не розвариться, вийде смачним і розсипчастим. А ось більш зрілі плоди залишають під реберцями – картопля просочиться м’ясних жиром і соком, стане м’якою і соковитою. Картоплю очищають і нарізають великими скибочками, щоб під час гасіння овоч не переварився і не перетворився в пюре.

Реберця для страви беруть переважно свинячі, готуються вони швидко виходять м’якими і соковитими. Допустимо використовувати баранячі і яловичі ребра. Ребра ретельно промивають, при необхідності зрізають плівку, і розрізають уздовж кісточок. Також є рецепти, де реберця не розділяють, а тушкують цілком, але тоді їх потрібно злегка відокремити один від одного і покласти між ними додаткові інгредієнти для соковитості.

При бажанні у страву додають цибулю, гриби, кабачки, баклажани, капусту та інші продукти. В якості заправки нерідко використовують томатну пасту, сметану. Зелень, прянощі і трави додадуть тушкованої картоплі з реберцями особливий аромат і неповторний смак.