Домашня фанта з абрикосів і апельсинів

Фанта з абрикосів і апельсинів: найкращі рецепти напою. Як приготувати домашню фанту з абрикосів і апельсинів

Домашня фанта з абрикосів і апельсинів

Великий врожай абрикосів – це прекрасна можливість порадувати близьких смачними стравами, десертами та компотами. Оранжевий бархатистий абрикос відмінно поєднується з ніжною свіжістю цитрусових. Компот з нього за кольором нагадує «Фанту», а якщо додати трохи апельсина, вийде справжня домашня фанта з абрикосів і апельсинів. Вона дуже подобається не лише дітям, але і дорослим.

На відміну від купленого продукту, такий напій виходить абсолютно безпечним, а за смаком дійсно нагадує продукцію розкрученого бренду. Готувати його дуже просто: у кожної господині напевно знайдеться свій рецепт ароматної красивого компоту.

Фанта з абрикосів і апельсинів – загальні принципи приготування

Є два варіант приготування напою: зі стерилізацією і без неї. У першому випадку банку доведеться тримати у киплячій воді, щоб позбавити від бактерій і запобігти закисання. У другому випадку компот не стерилізують, а закочують відразу ж після першої заливки.

Щоб підготувати абрикоси до використання, їх потрібно обмити проточною водою. Використовують фрукт можна цільним, з кісточками, розділеним на половинки або подрібненим до стану пюре. Все залежить від індивідуальних переваг.

Апельсини потрібно ретельно промити, зчистити з шкурки віск і хімічні реагенти. Шкірку не знімають: вона надає напою той самий смак «справжньої» фанти.

Банки обов’язково миють з содою. Стерилізувати їх над парою, залежить від діяння господині і конкретного рецепту. Кришки потрібно обдати окропом або проварити в киплячій воді протягом декількох хвилин.