Домашній лимонад

Домашній лимонад: класичний імбирний, для схуднення. Як приготувати лимонад в домашніх умовах?

Домашній лимонад

Самостійно приготований домашній лимонад припаде до смаку і дітям, і дорослим. Користь його очевидна, а приготування не займе багато часу. Незважаючи на назву, приготувати домашній лимонад можна не тільки з лимона: рекомендується використовувати ягоди, фрукти, трав’яні настої і навіть овочі.

Помістивши приготований напій в гарний глечик або блискучих келихи, прикрасивши його листочками м’яти, шматочками фруктів, ягодами, можна отримати не тільки смакове, але і естетичну насолоду!

Домашній лимонад: рецепти

Рецепти приготування домашнього лимонаду не відносяться до категорії складних, і при бажанні з ними впорається навіть дитина.

«Класичний» домашній лимонад

Здавалося б, що може бути простіше, ніж рецепт приготування цього лимонаду. Але і тут є своя хитрість. Полягає вона в тому, що потрібно дотримати рівновагу між інгредієнтами і отримати в результаті напій, який не буде ні надто кислим, ні занадто солодким, зможе втамувати спрагу і буде приємним на смак.

Інгредієнти:

  • вода питна негазована -1000 мл;
  • цукор -500 грамів;
  • лимони великі -3-4 штуки.

Спосіб приготування:

у каструлі з’єднують цукор і частина води, суміш ставлять на невеликий вогонь і помішують, поки цукор повністю не розчиниться. Потім вийшов цукровий сироп охолоджують, і до нього додається лимонний сік і вода. Напій охолоджується в холодильнику, за бажанням при подачі додають лід.

Маленька хитрість: можна скоротити час приготування напою, якщо використовувати блендер і змішати сік лимона з цукром, після влити воду і поставити охолоджуватися. Додати різноманітність класичного лимонаду можна за допомогою ягід, фруктів і т. д. Можна використовувати замість звичайної води газовану.