Цукати з дині в домашніх умовах

Цукати з дині в домашніх умовах – корисні клопоти. Цукати з дині в домашніх умовах – красиво: незвичайні рецепти цукатів

Цукати з дині в домашніх умовах

Любителі цукатів, стоячи біля вітрини з яскравими глазурованими фруктами, часто керуються неправильними міркуваннями, приймаючи рішення про купівлю.

Чому? Давайте розбиратися.

Уважно розгляньте упаковку. У ній можна побачити яскраво-салатні або яскраво-червоні кубики. Думаєте, що це – цукати з ківі або полуниці? Помиляєтесь.

Швидше за все, це – цитрус, або ананас, або інший фрукт, легко піддається сушці або глазированию. З ківі цукатів не роблять, полуниця при сушінні і глазировании набуває коричневий колір. Під виглядом цих фруктів, що продаються, просочені харчовими барвниками, різноманітні замінники, і ще дуже пощастить, якщо продавець замість ківі розфарбує ананас, а не дешеві овочі, з яких теж можна зробити цукати, надавши їм потрібний колір, і відповідний запах.

Спробуйте такі цукати опустити в склянку гарячої води, але приготуйтеся до несподіваних ефектів: фарбування води в різні кольори, спливання на поверхню пластівців незрозумілого походження. Нарешті, куплені цукати можуть зовсім розчинитися і зникнути, тому що желатин має властивість розчинятися в гарячій воді.

Звідси випливає класичний питання, що робити? Якщо дуже любите цукати, то вихід один: треба готувати цукати з дині в домашніх умовах. І не тільки з дині!
Підійдуть і кавунові, і апельсинові кірки, все, що виявиться корисним і смачним. Нехай це – дуже клопітка заняття, зате праця буде винагороджена сповна дійсно корисними заготовками, в яких немає ні хімії, ні обману.