Чахохбілі з курки в мультиварці

Чахохбілі з курки в мультиварці – щедра страва!

Чахохбілі з курки в мультиварці

Чахохбілі – грузинське рагу з курки в незвичайному соусі! Його готують з самих різних продуктів і отримують дивовижні, насичені і ароматні страви. Спростити процес і перетворити готування до задоволення допоможе мультиварка.

Чахохбілі з курки в мультиварці – загальні принципи приготування

Для чахохбілі найчастіше використовують цілу тушку птиці, яку потім рубають шматочками. Але зустрічаються рецепти просто з грудкою. З філе страва виходить менш жирне і не таке насичене.

У класичному варіанті курку обсмажують з цибулею, додають інші інгредієнти за рецептом, вливають соус і тушкують до готовності. У дієтичних і спрощених рецептах всі інгредієнти чахохбілі складають у каструлю і тушкують до готовності. Соуси готують на основі помідорів, часто додають вино, соєвий соус.

Що ще можна додати до курки:

• картопля;

• баклажани;

• стручкову квасолю;

• перець солодкий.

У страву додається багато спецій. Зазвичай це приправа хмелі-сунелі, але можна насипати і будь-які інші. Для гостроти кладуть перець чилі або готову аджику.

В мультиварці для приготування чахохбілі зазвичай використовують дві програми. На першій складові страви обсмажують, потім переставляють гасіння і доводять до готовності. Для смаження використовують режим смаження або випічки.