Бурякова ікра на зиму

Смачна бурякова ікра на зиму – таку не купиш в магазині! Рецепти найсмачнішої бурякової ікри на зиму: вареної і смаженої

Бурякова ікра на зиму

Бурякова ікра – це і закуска, і соус, і заправка для борщу, і намазки для бутербродів. Стільки чудових способів вживання простий, але дуже смачною та корисною заготовки. Рецептів ще більше, найцікавіші варіанти зібрані тут.

Смачна бурякова ікра на зиму – загальні принципи приготування

Ікру можна готувати з відварної, запеченої або свіжої буряків. Коренеплід очищають, подрібнюють, з’єднують з іншими інгредієнтами. Заготівлю варять, тушкують або смажать. Часто об’єднують кілька способів термічної обробки.

Що зазвичай додають в бурякову ікру:

• часник;

• цибуля;

• помідори;

• моркву.

Так як закуска готується на зиму, у неї часто кладуть оцет, який можна замінити соком лимона або сухої кислотою. Для поліпшення смаку додають цукор. Для згладжування наливають олію. Якщо всі або окремі інгредієнти обсмажуються, то жири додають в сковороду під час попередньої обробки. Допускається використання будь-яких спецій, часто в ікру додають гострий перець, хрін.

Зимова заготівля вимагає дотримання стерильності. Обробляються не тільки банки з кришками, але і інша використовувана посуд. Чистота – запорука збереження ікри.