Овочі у горщиках духовці

Овочі у горщиках духовці: капуста, картопля, моркошка і всього потрошку. Підбірка кращих рецептів овочів в горщиках духовці

Овочі у горщиках духовці

Глиняний горщик можна сміливо назвати «прабатьком» всієї кухонного посуду. Вже давно доведено, що страви, приготовані в горщиках набагато смачніше і корисніше. Завдяки повільному томління, продукти зберігають всі корисні мікроелементи і вітаміни.

Овочі у горщиках духовці – основні принципи приготування

У горщиках можна приготувати перші, другі страви і навіть десерти. Дуже важливо вибрати правильні горщики. Найкраще для приготування їжі використовувати глиняний або керамічний посуд. Нові горщики потрібно підготувати, перш ніж починати в них готувати. Для цього їх заповнюють водою і поміщають в духовку. Тримають до скипання рідини. Духовку вимикають, а горщик залишають в ній, поки вода не охолоне повністю.

Готувати в горщиках можна абсолютно будь-які овочі. При закладці слід враховувати час приготування. Овочі, які готуються довше, закладаються першими.

Час приготування залежить від використовуваних продуктів, а також, в якому вигляді вони закладаються. Бажано овочі попередньо обсмажити до напівготовності.

Картопля, гарбуз інші тверді овочі краще нарізати дрібними шматочками, а ось помідори, навпаки, великими.

Овочі у горщиках можна готувати з м’ясом, ковбасними виробами або грибами, що зробить блюдо ситніше.