Торт для чоловіка на День Народження

Торт для чоловіка на День Народження – самий солодкий подарунок! Підбірка різних тортів для чоловіків на День Народження

Торт для чоловіка на День Народження

Торт – це не тільки десерт, але і чудовий подарунок. Особливо, якщо він зроблений люблячими руками. Солодке ласощі сміливо можна піднести дорогій серцю людині, потрібно лише не помилитися з рецептом. Що у нас люблять чоловіки?

Торт для чоловіка на День Народження – загальні принципи приготування

Чоловічі торти найчастіше готують зі спиртними напоями, наприклад, додають коньяк. Він може бути присутнім в кремі або в сиропі. Можна використовувати для начинки мариновану вишня в коньяку. Часто в торт кладуть гіркий шоколад, какао, роблять смак десерту більш виразним, сильним.

Чоловічі торти не вимагають великої кількості прикрас. Досить обсипати десерт зверху шоколадом, горіхами, полити глазур’ю. Допускається використання ягід або фруктів. Популярний спосіб прикраси тортів – використання цукрової мастики. Вона дозволяє приготувати справжній тематичний шедевр. Працювати з нею не так складно. Потрібно лише заздалегідь продумати дизайн і не замахуватися з першого разу на щось дуже складне.