Бутерброди з шинкою

Бутерброди з шинкою – швидко, ситно, смачно. Кращі рецепти простих та гарячих бутербродів з шинкою і сиром, овочами, зеленню і багато інші

Бутерброди з шинкою

Якщо ви вважаєте, що бутерброд з шинкою – це шматочок хліба зі скибочкою шинки, то ви помиляєтеся.

Якщо ви підключіть фантазію і креативність, витратите на 5 хвилин більше часу, додасте додаткові інгредієнти, у вас вийде не просто швидкий перекус на швидку руку, а повноцінний ситний і смачний сніданок або вечерю.

Бутерброди з шинкою – загальні принципи приготування

Найпростіше шматочок хліба змастити будь-яким соусом, викласти на нього гурток шинки і, наприклад, помідор або огірок, а зверху посипати тертим сиром. Зробити таку закуску можна за лічені хвилини, подаючи в холодному вигляді, або трохи підігрів, до розплавлення сиру, в мікрохвильовій печі або в духовці.

Але можна зробити бутерброди і більш складними, які також стануть чудовою прикрасою святкового столу. Благо шинка – це м’ясний продукт, який чудово поєднується з будь-якими інгредієнтами.

Як би те ні було, основними компонентами бутерброда залишаються хліб і шинка. Хліб можна купити як тостовий, який потрібно буде просто розпакувати, так і звичайним батоном, який доведеться нарізати. Шинку для приготування бутербродів краще брати якісну, а от з чого вона буде – з курки, свинини або яловичини – не настільки важливо.

Всі компоненти бутерброда або просто нарізати пластами і викладаються в певному порядку на підготовлений, обсмажений або змащений, хліб або кришаться, змішуються і намазуються на той же хліб.