Страви з гарбуза для дітей

Основні і десертні страви з гарбуза для дітей. Приготування страв з гарбуза для дітей з шести місяців

Страви з гарбуза для дітей

Гарбуз – ідеальний овоч для дитячого харчування. Гарбуз легко засвоюється, а тому рекомендується для перших прикормів після шестимісячного віку.

З усіх овочів саме з гарбузом простіше всього познайомити малюка: солодкий смак і життєрадісний жовтий колір напевно зроблять першу пробу вдалою.

Головне, навчитися правильно готувати гарбузове скибочки і урізноманітнити дитячий стіл.

З плином часу прості страви з гарбуза для дітей у вигляді ніжних пюре і легких супів можна буде замінити кашами, запеканками, котлетами і оладками.

Страви з гарбуза для дітей – загальні принципи приготування

Щоб приготувати гарбуз для дитячого столу, її потрібно ретельно вимити і нарізати. У їжу йде тільки м’якоть, тому шкірка зрізається, а насіння виймаються.

Гарбузове скибочки для супів і пюре варять в невеликій кількості води або сміли води і молока (в залежності від віку дитини). Потім відварений овоч розминається толкушкой або пюрируется блендером. У деяких випадках гарбуз потрібно буде подрібнювати сирої, щоб приготувати з овочевого фаршу основне блюдо.

Страви з гарбуза для дітей можуть бути солодкими або подсоленными. З помаранчевим овочем добре поєднуються практично всі інші овочі, фрукти, а також крупи, м’ясо, кисломолочні продукти.

Щоб дітям сподобалася консистенція страв, необхідно для перших прикормів протирати овоч крізь сито. Бленедер в цьому випадку не підійде, так як консистенція виходить грубувато-волокнистої.