Закуска з сиру і лаваша з часничком і зеленню – так і проситься на стіл! Фото-рецепт покрокового приготування гострої закуски з лаваша і сиру

Неймовірна просте і смачне блюдо, яке доречно буде на повсякденному столі і навіть не святі. А ще його можна взяти з собою як перекус на роботу або приготувати для пікніка. І все це лаваш з сиром і зеленню.

Закуска з сиру і лаваша з часничком і зеленню – так і проситься на стіл! Фото рецепт покрокового приготування гострої закуски з лаваша і сиру

Готуватися така закуска буквально за 10 хвилин. А смак як у кращого страви з ресторану з трьома мішленівськими зірками. Жартуємо звичайно, але смак дуже і дуже запам’ятовується.

Є кілька варіантів приготування такої закуски – у вигляді трикутників (це наш варіант), у вигляді рулетиків і у вигляді конвертиків. Все-таки перший варіант найбільш цікавий, тому ми детально розпишемо, як завертати такі трикутники.

Ах так, є ще безсумнівний плюс, якщо обсмажувати закуску з лаваша на сухій сковороді, то страва модно назвати дієтичним. А ось якщо ви не боїтеся за свою фігуру, то обсмажте лаваш на розтопленому вершковому маслі – це неймовірне смак.

Кількість інгредієнтів ми даємо приблизно. Ви орієнтуйтеся на свій смак і додавайте більше зелені, часнику, а може перцю чилі.