Заварні млинці на молоці

Заварні млинці на молоці – просто диво! Рецепти і варіанти сервірування заварних млинців на молоці

Заварні млинці на молоці

Заварні млинці від класичного рецепта майже не відрізняються, якщо мова йде про смак.

Але такі рецепти дуже популярні, кому-то вони вдаються краще, хтось віддає перевагу саме їх за гарний кінцевий результат.

Збережіть у своїй скарбничці парочку, раптом знадобляться?

Заварні млинці на молоці – загальні принципи приготування

• Заварне тісто для млинців на молоці готують з дріжджами або без них. У бездріжджове можуть додаватися розпушувачі. Зазвичай його замішують з пшеничного борошна, але є варіанти замінити частину борошна кукурудзяного або будь-який інший, змеленого з круп. Вибір залежить від того, з яким смаком хочуть отримати млинці.

• Незмінні складові будь-якого заварного млинцевого тесту на молоці: власне саме молоко, борошно, сіль, рафінований цукор і олію. Яйця додаються не завжди.

• Заварюють вже готове тісто. Безперервно перемішуючи, вливають крутий окріп або гаряче молоко. Завдяки не зовсім звичайним способом приготування виходять пористі, пухирчасті млинці. Вони можуть випікатися як тонкими, так і товстими. Товщину регулюють збільшенням або зменшенням кількості тіста, выливаемого на сковороду або збільшенням обсягу молока.

• Заварні млинці на молоці подаються з будь-якими солодкими соусами, варенням, сметаною і медом або приготувати з них смачні і оригінальні страви.