Картопля з гарбузом в духовці

Що приготувати з картоплі з гарбузом в духовці? Складаємо меню осінньо-зимового сезону

Картопля з гарбузом в духовці

Гарбуз і картоплю в нашій кухні давно визнані «своїми» продуктами, незважаючи на їх заокеанське походження.

Деяких господинь, при складанні меню для сімейного обіду або вечері, часто бентежить питання поєднання гарбуза з іншими продуктами. Це – абсолютно марно. Давайте розберемося і спробуємо відкинути стереотипи.

Картопля з гарбузом в духовці – основні технологічні принципи

Гарбуз та картоплю за смаком – нейтральні продукти, до яких легко підібрати будь-які інгредієнти. Тому, у приготуванні страв з гарбузом або картоплею, потрібно, швидше орієнтуватися на інші інгредієнти:

м’ясо,

рибу,

крупи,

інші овочі,

макаронні вироби.

Є один нюанс, який необхідно враховувати: вибирайте для приготування гарбуз мускатних сортів, так як вони краще піддаються механічній і тепловій обробці, мають більш яскравим і вираженим смаком і майже не мають відходів.

Якщо для приготування гарбуза в духовці необхідно запікати її цілком, уважно оглядайте плід – на ньому не повинно бути слідів пошкоджень хворобами чи шкідниками.

Картопля для запікання в духовці потрібно вибирати з сортів з низьким вмістом крохмалю, щоб він доходив до готовності одночасно з гарбузом. Якщо не знаєте, який сорт картоплі опинився в руках, то краще його попередньо відварити, або відправити в духовку раніше, ніж гарбуз.

М’ясо можна запікати одночасно з овочами, але при цьому воно повинно бути більш дрібно нарізано, а для приготування страви використовується такий спосіб теплової обробки, як гасіння.

Варіантів приготування страв з картоплею і гарбузом в духовці – дуже багато. Кожен з них вимагає ретельного продумування порядку роботи й уявлення про те, яким повинен бути результат.