Салат з яйцем і шинкою

Салат з яйцем і шинкою – закуска для будь-якого зручного випадку. ТОП-12 кращих рецептів салату з яйцем і шинкою: ситних і легенів

Салат з яйцем і шинкою

Салат з яйцем і шинкою – це смачна, легка, але в теж час ситна закуска, яка легко готується і підходить для будь-якого випадку.

Салат з яйцем і шинкою – загальні принципи приготування

Крім цих двох основних інгредієнта в салат включають різні овочі, як свіжі, так і варені, зелень, сир. Також можна додати консервовані продукти: огірочки, зелений горошок.

В салаті використовують яйця, зварені круто. Яйця перед приготуванням обов’язково миють, потім викладають у холодну воду в каструлю, доводять до кипіння, трохи підсолюють, після чого варять 6-8 хвилин. Готові яйця охолоджують у холодній воді. Завдяки такому способу охолодження і додавання солі під час варіння, яйця очищаються легко і просто і не ламаються.

Для салатів вибирають нежирну, свіжу шинку хорошої якості. Купувати даний виріб слід тільки у перевірених виробників.

Салати з яйцем і шинкою бувають листковими і змішаними. Подають закуску або в загальному великому блюді, звідки кожен зможе накласти собі бажану кількість салату, або в порційних маленьких салатницях або креманках.