Як засолити ікру горбуші в домашніх умовах

Як засолити ікру горбуші в домашніх умовах – царський делікатес своїми руками. Як смачно посолити ікру горбуші різними способами

Як засолити ікру горбуші в домашніх умовах

Якщо ви виявили ікру горбуші, то ця стаття для вас.

Ми розповімо вам, як смачно посолити ікру горбуші, щоб цей цінний продукт вийшов смачним, і при цьому збереглася вся користь.

Засолена ікра горбуші в домашніх умовах – якісний натуральний продукт.

Як засолити ікру горбуші в домашніх умовах – основні принципи приготування

Вийняту з черевця горбуші ікру викладають в макітру і заливають гарячою водою. Тепер додають сіль і перемішують. Залишають ікру в соляному розчині на хвилину.

Після чого ікру потрібно відокремити від плівок. Роблять це вкрай обережно. Щоб ікринки не полопалися. Цей процес досить трудомісткий, але результат того вартий. Ікринки викладають у тарілку і промивають їх під краном не менше трьох разів.

Знову заливають ікру підсоленій кип’яченою водою і залишають вміст на чверть години. При цьому необхідно, щоб кристали солі повністю розчинилися у воді.

Повторюють процедуру з промиванням ікри. Викладають її на паперові рушники. Коли вони вберуть в себе вологу, розстеляють нові рушники і перекладають на них ікру, розрівнюють і залишають на п’ять хвилин.

Ікру можна засолити сухим або швидким засолом.

Готову ікру горбуші перекладають на чисті маленькі баночки, накривають кришками і зберігають у холодильнику.

З солоної ікри можна приготувати салати, бутерброди або рулети.