Горбуша з морквою

Рибна класика: горбуша з морквою. Для всіх любителів червоної рибки – кращі рецепти горбуші з морквою

Горбуша з морквою

Загальні принципи приготування горбуші з морквою

Горбуша з морквою – страва придатне як для сімейного обіду, так і для званої вечері.

Але, звичайно, для урочистого випадку краще годиться риба, зварена цілком, хоча і шматки можна оформити дуже красиво.

Для декорування горбуші з цибулею і морквою при її подачі традиційно прийнято використовувати лимон у вигляді скибочок або кружечків, квіточки з вершкового масла, зелень петрушки або салатні листя, маслини або оливки, свіжий огірочок, цибулю.

Горбушу слід обробити, зробивши надріз по черевцю, ретельно випатрати і вимити прохолодною водою. Перш ніж приступити до приготування горбуші з цибулею і морквою, рибу треба почистити від луски, ще раз промити і обтерти рушником. Якщо ви хочете приготувати цілу рибину з головою, то дуже важливо видалити зябра, а добре б також і очі, а саму голову поскоблить ножем.

Можна злегка замаринувати рибу перед запіканням горбуші з цибулею і морквою. Для цього її можна потримати з півгодинки у воді, куди додати кілька ложок лимонного соку або намазати натуральним йогуртом.

Готуючи горбушу з морквою, можна класти різні пряні трави, наприклад розмарин, чебрець, петрушка. Однак важливіше не забути лимончик, огірочки, помідорчики або картопельку – то що допоможе відтінити смак риби.