Манник на кефірі в мультиварці

Манник на кефірі в мультиварці – просто випікається, з’їдається швидко! Рецепти різних манников на кефірі в мультиварці

Манник на кефірі в мультиварці

Якщо манну кашу люблять далеко не всі, то від пирога з цієї крупи навряд чи хто відмовиться! Запашний і рум’яний манник прикрасить будь-який стіл і підніме настрій.

Щоб не витрачати багато часу на його приготування, скористаємося мультиварка.

В ній манник точно не пригорить, пропечеться і вийде саме такою, як треба!

Манник на кефірі в мультиварці – загальні принципи приготування

Тісто для лепешняку замішується рідкий, текучий. По консистенції воно нагадує густу сметану. Якщо яйця за рецептом потрібно збити до піни, то тісто буде легке, повітряне, з дрібними бульбашками. Випічка з нього виходить м’якою, пухкою.

Основні інгредієнти тесту:

• Манна крупа. Закладається в поодинці, але може поєднуватися з борошном, меленими горіхами та іншими сипучими інгредієнтами.

• Кефір. Зазвичай їм крупу заливають заздалегідь, щоб манка набухла. Чудово з роллю кефіру справляється кисляк, можна взяти ряжанку або натуральний йогурт.

• Яйця. Присутні практично в будь-якому рецепті. Якщо вони у вас дуже великі, то можна скоротити кількість. Якщо ж яйце дрібне, то додаємо ще одне.

• Цукор. Також завжди присутня в пирозі, так як солодка випічка.

Часто в манники додають ягоди, різноманітні фрукти, в тому числі і сушені. Є маса рецептів випічки, які повністю змінюють уявлення про скромному пирозі. В мультиварці манник готують на режимі випічки, в середньому йде від 50 до 70-80 хвилин.