Як варити мідії

Як варити мідії у воді, вині, пиві, молоці, маслі. Які спеції додавати? Скільки варити свіжі і варено-заморожені мідії?

Як варити мідії

Ніжне м’ясо мідій не вимагає тривалого варіння.

Якщо молюски проведуть в окропі більше покладеного часу, вони стануть жорсткими і скоєно непридатними для вживання в їжу.

У всякому разі, того задоволення, яке дарує правильно приготовлене м’ясо мідій, вже не буде. Як варити мідії, щоб зберегти всю красу їх морської свіжості?

Як вибрати мідії

В російські магазини мідії з відомих причин надходять в замороженому вигляді. Якщо ви вперше купуєте цей чудовий харчовий продукт, потрібно знати, як вибрати дійсно якісні мідії.

• Молюски в панцирах повинні бути цільними, без тріщин і снігових «доріжок» в глазурі. В іншому випадку високий ризик, що мідії вже розморожували, а значить, харчова цінність і користі зведені до нуля.

• Нормальний колір очищених від панцира мідій – світлий. Якщо м’ясо темне, воно може бути зіпсовано.

• При покупці потрібно віддавати перевагу продукції відомих марок, в крайньому випадку, перевіряти наявність сертифікатів. Справа в тому, що мідії пропускають через себе воду і мають здатність накопичувати токсини та іншу гидоту, в тому числі смертельно небезпечні для здоров’я отрути;

• Найсмачніше великі молюски: в них більше м’яса і соку. На упаковці зазначено кількість молюсків по відношенню до кілограмовому вазі. Чим менше це число, тим більш великі екземпляри знаходяться в упаковці.

Зверніть увагу: з кілограма мідій в панцирі виходить близько ста грамів чистого м’яса.