Вівсяний квас

Вівсяний квас – дарує свіжість, бадьорість, знижує вагу! Квас з вівса в домашніх умовах: користь і шкода для організму

Вівсяний квас

Вівсяної квас відрізняється від хлібного напою не тільки смаком і складом мікроелементів. Напій вважають корисним, йому приписують масу цілющих властивостей і рекомендують вживати від різних проблем.

В чому ховається користь вівсяного квасу і як його приготувати?

Вівсяний квас – загальні принципи приготування

Багато господинь віддають перевагу овсяному квасу з-за можливості багаторазового використання зерна. Однієї закваски вистачає на 3-4 місяці, напій продовжує добре бродити і не страждають смакові якості. Треба лише стежити, щоб квас не перекис. Якщо це сталося, відокремлюють невелику частину зерна і змішують зі свіжою порцією промитого вівса. Або у нове зерно додають трохи кислого квасу, який допоможе активувати бродіння.

Щоб зробити якісну закваску, яка прослужить все літо, вибираємо гарне, чисте зерно. Відразу отсортировываем порожній і пошкоджений овес. Злак ретельно промиваємо, в деяких рецептах його потрібно замочувати. Слідуємо по наведеній технології.

Цукор

Обов’язково додають квас цукор. Без нього бродіння бути не може. Іноді замість цукру кладуть мед, сиропи. Додають незатребуване варення. В такому випадку смак напою зміниться. Особливе значення дає додавання родзинок. Сушені виноградини також посилюють бродіння і позитивно позначаються на смакові якості напою.

Вся сила у воді

Незмінним складовими є рідина. Небажано використовувати воду з водопроводу, яка містить хлор. Іноді основу напою складають різні відвари, приготовлені в домашніх умовах. В ідеалі квас ставиться на джерельній воді. Можна взяти бутильовану або самостійно фільтровану рідина.