Наливка з черешні

Наливка з черешні з цукром, горілкою, вином і прянощами. Як приготувати смачну і корисну наливку з черешні?

Наливка з черешні

Близька родичка вишні, чорна черешня відрізняється особливим ароматом і вираженим солодким смаком.

Вона не має вишневої різкістю і кислотою, проте користується не меншою популярністю у господинь.

З черешні готують чудові солодкі наливки, які можуть прикрасити будь-яке застілля.

Чарочка наливки з черешні може стати прекрасною профілактикою деяких недуг.

Наливка з черешні – загальні принципи приготування

Щоб приготувати напій, потрібна стигла, добірна ягода. Тому перед використанням черешню потрібно обов’язково перебрати, викинути всі зіпсовані екземпляри, сміття, гілля та листя.

Потім ягоди миють у холодній проточній воді і використовують за рецептом. У кожної господині він свій, причому одні видаляють черешневі кісточки, а інші роблять наливку з черешні разом з ними. Противники цілісної ягоди впевнені, що синильна кислота, що міститься в кісточках, небезпечна для здоров’я. Їх опоненти стверджують, що саме завдяки кісточках наливка отримує характерну мигдальне нотку.

Щоб не кидатися в крайнощі, можна видалити кісточки з основної маси ягід, залишивши жменю цілісних черешень для додання чарівного аромату алкогольного напою.

Для його приготування знадобиться також цукор, вода, якісна горілка чи інший алкогольний напій, а також скляні банки. Після настоювання одержаний продукт потрібно процідити. Для цієї мети домашні господині використовують різні фільтри. Наприклад, шматочок вати, обгорнутий марлею.