Вінегрет з квасолею

Вінегрет з квасолею – ситна вітамінна закуска на всі випадки життя. Кращі рецепти вінегретів з квасолею

Вінегрет з квасолею

Ми звикли готувати вінегрет із зеленим горошком і квашеною капустою, і мало хто знає, що цей салат універсальний і в нього можна додавати безліч інших інгредієнтів.

Наприклад, оселедці, гриби, свіжу капусту і квасолю.

Вінегрет з квасолею виходить особливо поживним і смачним.

Готується салат на диво просто, виходить неймовірно смачно.

Вінегрет з квасолею – загальні принципи приготування

До складу салату входить основний інгредієнт вінегрету – буряк. Краще брати яскраво червоні сорти, вони виходять соковитіше, смачніше і яскравіше. Буряк попередньо відварюють або запікають. Крім буряків нерідко в вінегреті можна зустріти і такі овочі, як картопля, морква, які також потрібно заздалегідь приготувати. Готові овочі охолоджують, очищають і нарізають кубиками однакового розміру.

Іншим основним інгредієнтом вінегрету з квасолею є безпосередньо квасоля. Використовують, як сухі бобові, так і консервовані білих і червоних сортів. І якщо з останніми немає жодних проблем, досить розкрити банку і злити рідину і квасоля готова до вживання, то з сухою квасолею доведеться трохи повозитися. Але це не складно: і червону і білу квасолю слід попередньо замочити в холодній воді мінімум на дві години, а краще на ніч. Потім відварити до готовності в підсоленій воді – тут важливо стежити за тим, щоб квасоля стала м’якою, але не розварилася.

Додатковими інгредієнтами салату можуть стати гриби, оселедець, капуста квашена або свіжа, відварне м’ясо і багато іншого. Все залежить від сполучуваності продуктів і ваших уподобань.

Заправляють вінегрет з квасолею переважно ароматним олією. Можна урізноманітнити смак і використовувати для заправки сметану, майонез або суміш оцту, оливкового масла і гірчиці.

Вінегрет можна подавати не лише в змішаному вигляді, але і виклавши всі інгредієнти шарами. Особливо цікаво виглядає салат в скляних прозорих салатниках – він яскравий, різноманітний і дуже апетитний.