Вершкове суфле

Вершкове суфле – королівське ласощі! Перевірені рецепти вершкового суфле для легких десертів і торта

Вершкове суфле

Вершкове суфле, це власне і є суфле. Те, що ми звикли так називати. Приготування його – процес нешвидкий і досить складний, але результат, як і з усіма іншими варіаціями на «суфлейную» тему – приголомшливий. У найпростішому вигляді у вас вийде чудова начинка для торта або цукерок, а якщо вже постаратися щосили, то ласуни будуть в захваті від комбінацій суфле з фруктами.

Вершкове суфле – загальні принципи приготування

• Ніжне вершкове суфле це не тільки холодний десерт. З ним часто формують торти, використовуючи суфле в якості додаткової прошарку. У приготуванні не використовується термічна обробка, тому продукти бажано брати першої свіжості.

• Вершкове масло і власне вершки – основні компоненти такої страви. Молочні продукти повинні бути не тільки свіжими, але і з високим вмістом натуральних жирів. Щоб суфле вийшло повітряним, молочні продукти вимагають попередньої підготовки. Вершкове масло приблизно за дві години до приготування викладають з холодильника, щоб розм’якшити, а вершки, якщо їх не потрібно прогрівати за рецептом, навпаки, охолоджують. Якщо рецептура передбачає використання яєчних білків, їх, так само як і вершки, поміщають на деякий час в холодильник.

• Щоб вершкове суфле добре застигло в нього додають загусники. Це може бути желатин, агар-агар або спеціальний загусник вершків.

• Ще одне важливе правило – чистий, сухий посуд. Якщо на ній буде волога або інші домішки, суфле просто не підніметься. Для збивання вершків, бажано використовувати охолоджений посуд.

• Якщо суфле готують в якості десерту, його розливають по невеликих формочках або креманках, після чого охолоджують у холодильнику. В такі страви часто додають свіжі фрукти або ягоди, прикрашають шоколадною стружкою, мелкорублеными посипають горіхами або какао-порошком.

• Торт формують в роз’ємних формах, використовуючи один, максимум два тестових коржа, переважно бісквітного типу. Один кладуть на дно форми, після чого на нього викладають суфле і прибирають в холодильник. Приблизно через дві години, коли суфлейный шар добре застигне, на нього укладають другий корж. Якщо торт складається з одного коржа, суфлейный шар покривають топленим шоколадом або спеціально приготовленої глазур’ю. Яскравий приклад того, всім добре знайомий торт під назвою «Пташине молоко».