Як чистити печериці

Як чистити печериці: для варіння, смаження, маринування. Чистять чи печериці перед приготуванням і навіщо це робити

Як чистити печериці

Унікальний склад, що включає цілий спектр вітамінів і мікроелементів робить печериці не тільки смачним, але і корисним продуктом.

Основне правило – вибирати свіжі гриби і правильно їх обробляти.

Останнє включає в себе не тільки готування, але й підготовку печериць до вживання в їжу.

Як чистити печериці і чистять чи печериці взагалі – питання, яке рано чи пізно постає перед кожною господинею.

Як чистити печериці: основні правила

На питання: «Чистять чи шампіньйони?» існує однозначна відповідь: «Так». Гриби потребують певної обробці та очистці.

Для того, щоб почистити печериці, необхідно знати деякі нюанси. Техніка очищення багато в чому залежить від розмірів і ступеня свіжості грибів:

• гриби невеликого розміру, досить щільні і свіжі досить обробити жорсткої щіточкою і зрізати підстава ніжки на кілька міліметрів; потім обполіскують печериця під струменем проточної води і залишають сушитися на паперовому рушнику;

• свіжі гриби більш великих розмірів також очищають щіточкою, але звертають особливу увагу на зіпсовані темні ділянки, їх слід вирізати гострим ножем; потім сполоснути гриб і залишити на паперовому рушник для висихання.

Таким способом з печериці видаляються частинки землі і трави, а також механічна бруд і пил, які потрапили при транспортуванні продукту.

Зняття шкірки: е ту цю процедуру слід проводити тільки в тому випадку, якщо печериці несвіжі і вимагають додаткової обробки при приготуванні. Знімають шкірочку з допомогою ножа. Захоплюють край у підстави капелюшки і рухаються вгору, у напрямку до іншого краю. Ступінь «несвіжості» гриба визначається саме так: шкірка з несвіжих грибів видаляється набагато швидше. Потім обрізається ніжка, і гриб промивається під струменем проточної води, після чого також просушується на паперовому рушнику.

Як чистити печериці