Торти з шоколадок

Торти з шоколадок – незвичайне поруч! Рецепти оригінальних тортів з шоколадок, білих і темних

Торти з шоколадок

Солодкі шоколадні плитки не могли вислизнути від чуйного очі кондитера. Як би не так, солодкий продукт з дуже стійким смаком і ароматом і не потрапить у десерт? Не бувати цьому! І тісто, і креми і, зрозуміло, прикраси, все можна приготувати з добавкою шоколадок. Чому не чистого продукту? Та тому що шоколадки бувають і молочними і гіркими, пористими і з добавкою сухофруктів. І використовуємо ми сьогодні самі різні їх види.

Торт з шоколадок – загальні принципи приготування

• В приготуванні тортів використовують як темні, так і світлі плитки шоколаду. Його додають в тісто, крем, варять глазур, якою заливають поверхню десерту. При виготовленні тортів без випічки, з шоколадок готують основну масу для десерту, яку перемішують з шматочками шоколадної плитки, печивом чи іншими продуктами.

• Перед змішуванням з іншими складовими плитки розламують на шматочки і розтоплюють на водяній бані. Часто при цьому до шоколаду додають олію, молоко або вершки, інші продукти. Додають розтоплений шоколад до основним масам, для яких він призначений, тільки після охолодження. Розтопленим гарячим продуктом заливають поверхню десерту.