Пісочний торт

Пісочний торт – рецепти розсипчастих десертів. Прості і цікаві рецепти пісочних тортів з кремом, варенням, сиром

Пісочний торт

Пісочні торти особливі! Вони не схожі на інші, виходять дуже ніжними, розсипчастими і рідко продаються у магазинах. Значить, є привід приготувати десерт самостійно. Тим більше, тут стільки цікавих рецептів!

Пісочний торт – загальні принципи приготування

Пісочне тісто завжди має в основі жир. Зазвичай це масло або маргарин, часто додаються яйця. Може за рецептом йти сметана чи молоко, але в невеликій кількості. Додаткова волога робить тісто жорсткіше, воно не буде таким розсипчастим. Часто для м’якості і пористої структури додається сода, але корж в цьому випадку буде значно вище. Випікають коржі зазвичай в духовці на декількох листах. Але зустрічаються рецепти приготування на сковороді, один з них можна знайти трохи нижче.

Для прошарку пісочних коржів можна взяти абсолютно будь-який крем. Мало того, основа чудово поєднується з фруктовими начинками. Навіть звичайне варення чудово впишеться в десерт. Головне, щоб воно не було рідким і не стікало по краях. Всі пісочні торти вимагають час для просочення, після якої вони стануть ніжними, тануть у роті. Бажано витримати десерт в холодильнику не менше 10-12 годин.