Шоколадні мафіни

Шоколадні мафіни – вони такі спокусливі! Рецепти шоколадних мафінів з рідкою начинкою, вишнею, бананами

Шоколадні мафіни

Мафіни – солодкі кекси, які відрізняються не тільки розміром. Випічка дуже ароматна, ніжна, волога, особливо в шоколадному варіанті. Можна просто зробити тісто з какао або приготувати ласощі з рідкою начинкою. Що спечемо сьогодні?

Шоколадні мафіни – загальні принципи приготування

Тісто для мафінів завжди готується з яйцями. Також до нього додаються молочні продукти. Зазвичай це сметана, молоко, кефір. У багатьох рецептурах присутні жири: масло вершкове, рослинне або маргарин. Часто їх можна замінювати одне одним. Замішану суміш з цих продуктів з’єднують з сухими інгредієнтами: борошном, какао, ваніліном, розпушувачами.

Тісто для мафінів має консистенцію густої сметани. Його накладають ложками в формочки з металу, силікону, іноді використовують одноразові кошички з паперу і спеціальну підставку. Якщо передбачено додавання начинки, то її підмішують відразу в тісто або мають середнім шаром. Але особливо цікавими виходять мафіни з рідким наповненням. Фальшива начинка має ідентичний склад з тестом, але не застигає за рахунок скорочення часу випічки.