Торт «Ведмедик на півночі»

Торт «Ведмедик на півночі» – спокусливий горіховий десерт! Класичні та удосконалені рецепти торта «Ведмедик на півночі»

Торт «Ведмедик на півночі»

Гарний Тортик і чудово смачний, складений з різнокольорових коржів і просочений ніжним кремом. Що їдять ведмеді? Від горіхів, мабуть, не відмовляться! Ну і ми присыплем торт дрібної горіховою крихтою.

Торт «Ведмедик на півночі» – загальні принципи приготування

• Основа торта «Ведмедик на півночі» – темні і світлі коржі. Найчастіше вони готуються з крутого тіста на сметані, з маргарином або маслом, без яєць або з їх додаванням. Нерідко, для додання десерту особливого смаку, круте тісто замішують з медом, а рідкісне на згущеному молоці.

• Темні коржі для торта готують із какао. Щоб порошок рівномірно розійшовся, його вмішують у ще рідке тісто, розділивши його навпіл. До потрібної густоти доводять, додаючи борошно у вже забарвлену масу.

• Для торту, як правило, випікають шість коржів – три світлих і стільки ж темних. Збирають заготовки в торт, промазуючи кремом і добре пересипаючи його верстви подрібненими горіхами, причому укладати починають зі світлого коржа.

• Креми для просочення торта можна використовувати сметанні, білкові, вершкові або вареного згущеного молока. Вони однаково добре просочують такі коржі.

• Поверхня торта після формування покривають основним кремом, який присипають горіхами або покривають спеціально звареної глазур’ю. Нерідко, для посипання кремових шарів і прикраси, готують карамелизованные горіхи, які перебивають в крихту блендером.