Торт для дівчинки своїми руками – робимо казковий десерт! Кращі рецепти простих домашніх тортів для дівчинки своїми руками

Торт зазвичай готується до свята, тому потрібно робити оригінальний десерт. Особливо, якщо він готується для дівчинки. Юні леді будуть в захваті від тематичного частування, прикрашеного квітами, лялькою, ягодами. Тут можна почерпнути різні ідеї і підібрати відповідний рецепт.

Торт для дівчинки своїми руками – робимо казковий десерт! Кращі рецепти простих домашніх тортів для дівчинки своїми руками

Торт для дівчинки своїми руками – загальні принципи приготування

Добре, якщо відомі переваги дівчинки. В цьому випадку вибір торта і оформлення не займе багато часу. Маленькій дитині подобаються мультяшні герої, ляльки, іграшки. Торт для дівчаток постарше можна прикрасити казковими квітами і навіть косметикою з мастики. Потрібно тільки заздалегідь все продумати і додати до своїх думок трохи фантазії.

Що стосується наповнення для дитячого торта, то необов’язково готувати щось складне. Досить бісквіта або сметанних коржів, змащених максимально натуральними і якісними кремами.

Чим промазати дитячий торт:

· згущеним молоком;

· сметаною;

· масляним кремом;

· заварним кремом;

· вершками.

Допускається використання прошарків безе. Можна додавати в креми барвники, які значно поліпшать вигляд десерту. Для прикраси часто потрібна мастика, яку зараз легко купити в звичайному магазині. Якщо ж вдасться потрапити в крамницю для кондитерів, то можливостей і варіантів прикраси торта стане набагато більше.