Торт без випічки з печива і згущеного молока

Торт без випічки печива і згущеного молока – за лічені хвилини! Як приготувати торт з печива і згущеного молока без випічки

Торт без випічки з печива і згущеного молока

Торти з печива і згущеного молока, не потребують випікання, – відмінний варіант смачного частування і до святкового, і до повсякденного столу. Всі інгредієнти доступні, а часу і сил на приготування знадобиться зовсім небагато, при цьому торт виходить дуже смачним і соковитим.

Торт без випічки печива та згущеного молока

Печиво для виготовлення торта підійде будь-яке, за винятком хіба що листкового, здобного. Головне, щоб він був розсипчастим. Форму печива слід вибирати, виходячи з того, який саме торт ви будете готувати: якщо у формі справжнього торта, то краще купувати квадратні або прямокутні печеньки, якщо у вигляді гірки, руїн – то підійдуть будь-які, їх все одно доведеться кришити. Також можна використовувати всілякі крекери у вигляді рибок, тварин і т. д.

Також обов’язковим компонентом є згущене молоко, яке може бути як звичайним, так і вареним, з додаванням кави або какао. Ще в торт додають вершкове масло, горіхи, мед, ванілін, сметану, вершки та інші інгредієнти за бажанням.

Зазвичай такий тортик не вимагає згущувача, згущене молоко відмінно тримає форму, будучи сполучною компонентом.

Збирають торти з печива в різних варіаціях, імітуючи коржі або насипаючи підготовлену масу в різні форми, або викладаючи у вигляді гірки. Перед подачею виріб слід витримати в холодильнику. Відмінно, якщо торт був приготований за півдня до майбутнього заходу.

Отже, все що вам потрібно, щоб вийти велика кількість смачного задоволення, це придбати печиво, згущене молоко, подивитися, що ще є в холодильнику, і 20-30 хвилин вільного часу. Приступимо?